Systemy No-Touch Cleaning

Systemy No-Touch Cleaning®

Systemy do bezdotykowego sprzątania No-Touch Cleaning® to kompaktowe urządzenia, w skład których wchodzą:

  • automatyczny system dozowania środków chemicznych,
  • myjkę ciśnieniową do pracy wewnątrz pomieszczeń
  • odkurzacz z funkcją zbierania cieczy.

System KaiVac No-Touch Cleaning oprócz tego, że w znaczny sposób usprawnia proces sprzątania to również radykalnie skraca czas sprzątania i obniża koszty zużytych preparatów chemicznych oraz dodatkowego wyposażenia.

WYŻSZA SKUTECZNOŚĆ, NIŻSZYM KOSZTEM I W KRÓTSZYM CZASIE!

Czystsze obiekty

Urządzenia No-Touch Cleaning® (NTC) usuwają zabrudzenia, urynę i bakterie, które w większości pozostają na sprzątanych powierzchniach po użyciu tradycyjnych mopów i mopów z mikrowłókna. Procedura Kaivac uwzględnia:

  • nanoszenie środka chemicznego pod ciśnieniem,
  • spłukanie go,
  • odessanie zabrudzeń

Taka procedura umożliwia znaczący i mierzalny spadek (ok. 60%) pozostałych bakterii na sprzątanych powierzchniach w stosunku do tradycyjnego sprzątania mopem.
Dodatkowa zaletą sprzątania przy użyciu systemu Kaivac jest to, że w systemie NTC nanoszony roztwór zawsze pozostaje czysty! (w odróżnieniu od często stosowanych mopów i ścierek, gdzie używa się coraz brudniejszego roztworu wody ze środkiem chemicznym).

 

Jeszcze wyższa wydajność!

Kaivac No-Touch Cleaning® znacząco zwiększa wydajność w porównaniu do tradycyjnych metod sprzątania.

Według ISSA:  sprzątnięcie jednego elementu armatury w toalecie zajmuje ok. trzech minut . Użycie systemu Kaivac skraca ten czas do jednej minuty.

Kolejne oszczędności: na środkach chemicznych i wyposażeniu!

Wielofunkcyjne systemy Kivac umożliwiają wyeliminowanie niepotrzebnego wyposażenia, a system automatycznego dozowania środków chemicznych znacząco redukują straty wygenerowane w związku z zastosowaniem zbyt dużej ilości preparatu chemicznego lub w związku z niezużyciem całej objętości przygotowanego roztworu.

Zestawy Kaivac z linii No-Touch Cleaning posiadają certyfikatNFSI-certyfikat-logo amerykańskiego Narodowego Instytutu Bezpieczeństwa Podłóg NFSI potwierdzające, że dzięki użyciu systemów Kaivac posprzątane podłogi charakteryzują się wysoką przyczepnością, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowników obiektów.

 

 


sprzedaż urządzeń czyszczących, ręczników papierowych, papieru toaletowego, narzędzi do utrzymywania czystości, chemii i mydeł – wymiatacz.eu

sprzedaż urządzeń czyszczących, ręczników papierowych, papieru toaletowego, narzędzi do utrzymywania czystości, chemii i mydeł