System OmniFlex

OmniFlex

Zasada funkcjonowania Kaivac OmniFlex™ umożliwia stworzenie niedrogiego, dostosowanego do konkretnych sytuacji systemu utrzymania czystości do właściwie każdego zadania i każdej powierzchni. Zaczynając od podstawowego zestawu wystarczającego w danej chwili, w miarę rozwoju potrzeb z zakresu sprzątania, można rozbudować zestaw Kaivac o dowolne dodatkowe elementy serii Kaivac OmniFlex. Ten niesamowicie skalowalny system oferuje szeroki zakres możliwości i wszechstronność. Opcji konfiguracyjnych jest wiele, co umożliwia dostosowanie zestawu od podstawowego aż do zestawów umożliwiających bardziej zaawansowane metody sprzątania.

Dzięki zestawom OmniFlex łatwiej niż kiedykolwiek, można uzyskać szybki, skuteczny i higieniczny system sprzątania.

 

Podstawowy element systemu – zbiornik na kółkachzbiornik-na-kolkach-KAIVAC
Zacznij od podstawowego elementu budującego system – zbiornika na kółkach OmniFlex. Jest to uniwersalny pojemniki na środki czyszczące za pomocą którego nakładamy preparat chemiczny, odtłuszczacz, striper lub polimery. Zbiornik OmniFlex jest wyposażony w  samo-dozujący zawór, który działa w oparciu o wykorzystanie prawa grawitacji. Dzięki takiej metodzie rozprowadzania środka czyszczącego nie dochodzi do kontaktu między mopem rozprowadzającym, a cieczą w pojemniku – dzięki temu zawsze myjemy czystą wodą.

Kaivac_OmniflexDodawaj  akcesoria uwzględniając własne potrzeby
Zestawy OmniFlex są dostępne w konfiguracjach dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Istnieje możliwość korzystania z samego zbiornika na czystą wodę lub ze zbiornika i odkurzacza sucho/mokro. Jeśli konieczność dodatkowego nanoszenia i spłukiwana  zabrudzeń pod ciśnieniem, to nie musimy kupować nowego urządzenia – wystarczy wzbogacić posiadane już urządzenie OmniFlex o pompę 35 bar.

 

 


sprzedaż urządzeń czyszczących, ręczników papierowych, papieru toaletowego, narzędzi do utrzymywania czystości, chemii i mydeł – wymiatacz.eu

sprzedaż urządzeń czyszczących, ręczników papierowych, papieru toaletowego, narzędzi do utrzymywania czystości, chemii i mydeł